top of page

DOMČEK SNOV ALEBO "FAKT TO IDE" (A NIE JE TO ROZPRÁVKA, HOCI TO TAK ZNIE:)

Updated: May 6, 2021

Čítajte pozorne, pretože plniť sny si môžete. Napríklad o bývaní.

Pred časom ma oslovila klientka. Prišla na osobné stretnutie a veľmi rozpačito mi začala rozprávať o svojom sne, kúpiť si malý domček v blízkosti Bratislavy. Zároveň však neustále opakovala, že na to asi nikdy mať nebude.

Moje riešenie bolo jednoduché. Pozrieme sa na váš rozpočet, spočítame, koľko a na čo míňate a rýchlo zistíme, či a kedy je váš sen reálny.

Na veľké prekvapenie klientky sme spočítali, že po nejakých úpravách vo výdavkoch a zlepšení jej finančej disciplíny si dokáže svoj sen zrealizovať do jedného roka. Jeden rok sa zodpovedne riadila všetkými mojimi inštrukciami a výsledok sa dostavil. Dnes sa už teší zo svojho nového domčeka, záhradky, malého psíka a žije si už v mladom veku jeden zo svojich snov.

“Dnes sa už teší zo svojho vysnívaného domčeka, záhradky, malého psíka a žije si už v mladom veku jeden zo svojich snov.”

Čo spravila inak ako tí, ktorí celé roky po svojom sne túžia? Spravila reálny krok ku svojej budúcnosti a poradila sa s odborníkom. Pripravili sme jej spoločne osobný finančný plán.

Ide o to dostatočne včas definovať, čo by ste radi v živote mali, dosiahli alebo získali. Je jedno, či to je hmotné alebo nehmotné, či ide o univerzitu v zahraničí, dovolenku, kľudný život na dôchodku, alebo staro-nové auto.

S plánovanými financiami to ide. Stačí spraviť pár krokov v ústrety vašej budúcnosti.


Váš osobný finančný plán.

Stačí ma kontaktovať a pripravíme spolu aj ten váš:)

17 views0 comments
bottom of page